مناسبت ها


نشست استعدادهای برتر و رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل با مجمع جوانان استان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

برگزاری نشست با ارگانهای دولتی و غیر دولتی می تواند زمینه ساز حضور استعدادهای برتر در جامعه و در نهایت ارائه نظرات، پیشنهادات و راهکارهای مرتبط با حوزه تخصصی آنان در زمینه حل مشکلات جامعه باشد. سازمانهای مردم نهاد در کشور دارای پتانسیل های بسیار بالایی در زمینه حل مشکلات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می باشند چرا که این سازمانها از بطن خود جامعه و به ویژه جوانان برای حل چالشهای پیشروی استان و منطقه بهره می برند. یکی از این سازمانهای فعال مجمع جوانان استان می باشد که زیر نظر مدیریت امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به فعالیت مشغول است.

در این راستا نشست استعدادهای برتر استان با مجمع جوانان استان اردبیل در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد. در این نشست ابتدا دبیر انجمن جهت آشنایی مستعدین با معرفی مجمع و کمیسیونهای آن در حوزه های مختلف اجتماعی، اشتغال و کارآفرینی، بهداشتی، آموزش و پژوهش، فرهنگ و هنر، ورزش و جوانان، ارتباطات و فضای مجازی پرداخت. سپس هر یک از دبیران کمیسیونهای مختلف به ارائه گزارشی از اقدامات و نحوه همکاری مستعدین با این کمیسیونها پرداختند.

دکتر شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل نیز به منظور آشنایی دبیران با فعالیتهای بنیاد نخبگان گزارش مختصری از اقدامات و تسهیلات بنیاد ارائه کرد و نحوه همکاری بین کمیسیونهای مختلف مجمع جوانان استان با مستعدین و نخبگان استان را بررسی کردند.

در پایان مستعدین استان نیز با توجه به تخصص و حوزه فعالیت خود آمادگی لازم جهت همکاری متقابل با مجمع را اعلام کردند.