شنبه 4 بهمن 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

صفحه ی اصلی>تسهیلات و حمایت ها>معرفی برنامه ها و تسهیلات حمایتی>تسهیلات و حمایت از دانش آموختگان برتر>طرح شهید احمدی روشن>اطلاعیه طرح شهید احمدی روشن

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ ثبت‌نام دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن آغاز شده و شرایط ثبت نام نیز به صورت ذیل می‌باشد:

-  دانشجویان کل کشور در مقطع کارشناسی با شرط معدل 17 به بالا (با در نظر گرفتن ضریب رشته و دانشگاه)؛

- دانشجویان کل کشور در مقاطع تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) با شرط معدل 18 به بالا (با در نظر گرفتن ضریب رشته و دانشگاه)؛

- دانشجویان برگزیده آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1399-1398 و 1400-1399.

  

    از مهمترین اهداف و مزایای این برنامه شامل؛ " کار زیر نظر اساتید خبره و باتجربه، استفاده از دانش در حل مسایل جامعه، دریافت کمک هزینه، دریافت امتیاز در فعالیت‌های نخبگانی، تجربه فعالیت بین‌رشته‌ای در هسته‌های نخبگانی و همکاری با دانشجویان مستعد از رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف،همکاری در مراحل اجرای پروژه‌ای واقعی که بر آمده از مسائل واقعی مبتلا‌به در صنایع و جامعه است، کسب مهارت‌های اجتماعی، افزایش خودباوری، مسئولیت‌پذیری و تحرک اجتماعی، ایجاد انگیزه برای ادامۀ کار، شروع کارهای مشابه یا راه‌اندازی و رونق بخشیدن به کسب و کاری مفید و همچنین افزایش اعتماد دستگاه‌های اجرایی، مراکز علمی و بخش خصوصی به برگزیدگان" و ... می‌باشد.

 

علاقهمندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره‌ از طرح شهید احمدی روشن و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی ar.bmn.ir  بنیاد ملی نخبگان مراجعه کنند.

 

یادآوری:

-هنگام ثبت نام برای انتخاب نام کاربری از اعداد و برای انتخاب رمز عبور از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک استفاده شود

-دانشجویان بعد از ثبت‌نام می‌توانند پروژه‌هایی که در «استان محل سکونت» یا «استان محل تحصیل» تعریف شده را ببینند و انتخاب کنند.

-مهلت ثبت نام تا 1 آبان ماه 1399 می‌باشد.

-به ازای هر پروژه حداقل 5 و حداکثر 15 دانشجو در مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری ؛ استاد طرح میتواند برگزیده و بکار گیرد.

هر دانشجو صرفا در یکی از هسته های مربوط به پروژه‌های منتخب میتواند همکاری کند.

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045