دوشنبه 29 دی 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست استعدادهای برتر استان اردبیل با استاد برجسته شیمی کشور

مستعدان و دانشجویان  برتر اردبیل با دکتر حبیبی استاد برجسته شیمی کشور نشست صمیمی برگزار کردند.

یکی از مهمترین اهداف بنیاد نخبگان از برگزاری نشستهای اجتماعات نخبگان ایجاد زمینه های ارتباط بین سرآمدان، نخبگان، مستعدین و جامعه هدف مرتبط با رشته و تخصص آنان است. برنامه های تکریم علاوه بر الگوسازی از نخبگان و سرآمدان علمی برای این جوانان زمینه ارتباط نزدیک و بهره مندی از تجربیات و دانش این استادان را فراهم می کند.

در این راستا بنیاد نخبگان استان سلسله نشستهای صمیمی را با سرآمدان علمی، آموزشی و فناوری استان برنامه ریزی نموده و به فراخور مناسبتها نشستهایی را با این اساتید و استعدادهای برتر برگزار می کند.

استاد عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی و یکی از پژوهشگران حوزه شیمی که دارای مقالات داغ متعددی بوده و به عنوان استاد برجسته شیمی کشور نیز شناخته می شود میزبان استعدادهای برتر در آزمایشگاه تحقیقاتی شیمی دانشکده علوم پایه بود.

در این نشست ابتدا رئیس بنیاد نخبگان استان به بیان افتخارات علمی، پژوهشی و اجرایی دکتر حبیبی پرداخت و هدف بنیاد نخبگان در برگزاری چنین دیدارهای صمیمی را ایجاد ارتباط با سرآمدان و ایجاد انگیزه، تقویت ارتباط عاطفی و ایجاد شبکه نخبگانی به منظور تعامل و اثرگذاری بیشتر بیان کرد.

دکتر حبیبی نیز به ارائه تجربیات خود در حوزه پژوهش پرداخت. وی تلاش را مهمترین مؤلفه یک پژوهشگر برشمرد و با بیان خاطرات شیرین از دوران دانشجویی خود مسیر موفقیت را در گرو پشتکار و ایمان به هدف خود دانست. دکتر حبیبی با اشاره به اینکه ما شما استعدادهای برتر استان را به عنوان همکار خود در آینده نزدیک می بینیم از حمایتهای بسیار مناسب بنیاد ملی نخبگان و همکاری های نزدیک بنیاد نخبگان استان با دانشگاه محقق اردبیلی تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مستعدین استان به ارائه سوالات، نظرات و پیشنهادات خود در جهت بهبود شرایط پژوهشی و آموزشی دانشگاه پرداختند. دکتر حبیبی نیز پیشنهادات مستعدین در راستای بهبود جایگاه علمی دانشگاه را حائز اهمیت دانست و قرار شد نشستی با حضور معاونین دانشگاه برگزار و مسائل و نظرات استعدادهای برتر استان بررسی و ترتیب اثر داده شود.

در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیری از تلاشهای دکتر حبیبی در حوزه آموزش و پژوهش تقدیر بعمل آمد.

تاریخ انتشار : 1398/10/29
کد : 10050
تعداد بازدید: 194

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045