شنبه 15 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برنامه خدمات حضوری و مجازی پرسنل بنیاد نخبگان استان اردبیل

انجام اکثر امور بنیادهای نخبگان به صورت غیر حضوری تا اطلاع ثانوی به منظور جلوگیری از اپیدمی ویروس کرونا و اعلام برنامه حضور فیزیکی و فعالیت مجازی پرسنل

با توجه به نیاز به همکاری تمامی هموطنان گرامی در جهت جلوگیری از اپیدمی ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی اکثر امور بنیادهای نخبگان به صورت غیر حضوری صورت خواهد پذیرفت. پرسنل بنیاد نخبگان اردبیل آماده ارائه خدمات غیر حضوری به ارباب رجوع محترم هستند.

لذا از تمامی عزیزان تقاضا می شودکماکان جهت حفظ سلامتی خود و سایر هموطنان عزیر، از مراجعه حضوری وغیر ضروری به این بنیاد خودداری نمایند.

به اطلاع می رساند، پرسنل این بنیاد از روز سه شنبه مورخ 5 فروردین ماه 99،  در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 14 در بنیاد حضور دارند.

همچنین در سایر ساعات اداری و روزهای  که در بنیاد حضور فیزیکی ندارند به صورت دورکاری و از طریق شماره موبایل و یا ایمیل زیر در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 آماده پاسخگویی به ارباب رجوع محترم هستند.

در ارتباط با «برابر اصل مدارک»، خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری حتما با کارشناسان این بنیاد به صورت تلفنی هماهنگی حاصل نمایید.

مزید استحضار شماره تماس ها جهت انجام امور مربوط، مجددا اعلام می گردد.

روابط عمومی و ارتباطات و دفتر ریاست، سامانه سینا، مشاوره در ارتباط با تسهیلات دانشجویی و دانش آموختگان:  09386532187 - (جناب آقای حسین پرهیزگار)

 

امور نخبگان، امور فرهنگی و امور مخترعان و مشاوره در ارتباط با تسهیلات دانشجویی و دانش آموختگان: 09141978331  - (جناب آقای قاسم شکری)

ایمیل برای مکاتبات:

ardabil@bmn.ir

تاریخ انتشار : 1399/02/01
کد : 10059
تعداد بازدید: 307

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045