جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

کنکور سراسری سال 99
کسب رتبه اول کنکور سراسری در گروه علوم تجربی توسط دانش‌آموز اردبیلی

افتخار آفرینی سیدامیر سیدشنوا دانش‌آموز برتر اردبیلی در کنکور سراسری کشوری.

درخت تو گر بار دانش بگیرد                          به زیر آوری چرخ نیلوفری را

 

   سید امیر سید شنوا، دانش‌آموز ۱۸ ساله‌ی متولد اردبیل در کنکور سراسری ۱۳۹۹ رتبه یک را در گروه آزمایشی علوم تجربی کسب کرد. این دانش‌آموز نخبه اردبیلی  که حالا نامش به عنوان رتبه ۱ کنکور تحربی در کشور پرآوازه شده است فرزند دکتر سیدشنوا از اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی است.

  براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، این دانش آموز اردبیلی توانسته است با درخشش در آزمون سراسری ورود به دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در سال 99 به عنوان برترین نفر شرکت کننده در رشته علوم تجربی، بیشترین امتیازات علمی این آزمون را بخود اختصاص دهد.

     دانش‌آموز رتبه یک رشته تجربی کنکور سال 1399، حمایت و انگیزه دادن از سوی والدین، تلاش و انگیزه فردی و فراهم کردن مقدمات تحصیل آسان با ابزارها و نیازهای تحصیلی و نیز تلاش و حمایت معلمان را از جمله دلایل موفقیت خود در کنکور امسال ذکر کرد. وی داشتن یک برنامه بد را بهتر از بی برنامگی دانست و ادامه داد که والدینم، معلمان و مدیران مدرسه همه کمک کردند و با تلاش خودم و همه آنها نیازی به کلاس‌های تقویتی کنکور را احساس نکردم. وی با بیان این که برای موفقیت در کنکور با ساعات کم هم می‌شود به نتیجه رسید، تاکید کرد: این هدف به شرطی محقق می‌شود که فرد هدفدار باشد و به کیفیت بیشتر از کمیت توجه کند.

این موفقیت افتخارآمیز و غرورآفرین را به مستعدان، نخبگان، معلمان، فرهیختگان، خانواده محترم جناب آقای دکتر سید شنوا و اهالی استان اردبیل مبارک باد.

امید است افتخارآفرینی‏‌هایی از این قبیل توسط فرزندان دیار سبلان تکرار شده تا موج شادی در بین مردم و جامعه علمی استان به جریان بیفتد.

تاریخ انتشار : 1399/06/31
کد : 10073
تعداد بازدید: 90

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045