چهارشنبه 8 بهمن 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری وبینارآموزشی «آشنایی با مصادیق تخلفات پژوهشی»

وبینار «آشنایی با مصادیق تخلفات پژوهشی» در راستای آشنایی مستعدین با سوء رفتارها و مسئولیت‌های پژوهشی روز چهارشنبه مورخه 1399/10/24 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اردبیل؛ یکی از رسالت‌های مهم مراکز علمی و دانشگاه‌های کشور تولید علم است. به موازات سرمایه‌گذاری برای تولید علم باید در نگهداری این دست‌آوردها نیز تلاش جدی انجام شود. امنیت تولیدات علمی و حفظ و نگهداری این تولیدات، به مراتب از زمینه‌سازی برای تولید آن مهمتر می‌باشد، بدین وسیله می‌توان از ورود خدشه به اعتبار دانشگاه و تولیدکنندگان واقعی علم جلوگیری نمود. اگر چه مصادیق تخلفات پژوهشی در دانشگاه‌ها و موسسات علمی کشور اندک می‌باشد، با این حال آشنایی محققین، مستعدین و دانشجویان کشور با مصادیق تخلفات پژوهشی بمنظور حفظ و دفاع از حقوق مادی و معنوی تولیدات علمی مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی و به جهت اجتناب از تخلفات احتمالی در این زمینه یک امر ضروری می‌باشد.

از این رو بنیاد نخبگان استان اردبیل در راستای آشنایی مستعدین و دانشجویان استانی و کشوری با مقوله تخلفات پژوهشی و مصادیق  وانواع این تخلفات کارگاه آموزشی را بصورت وب‌کنفرانس و با ارائه دکتر یوسف عباسپور گیلانده عضو هیئت علمی گروه مهندسی بیوسیستم دانشگاه محقق اردبیلی روز چهارشنبه مورخه 1399/10/24 از ساعت 11 الی 12 برگزار کرد.

*****

 

 

 

تاریخ انتشار : 1399/10/23
کد : 20095
تعداد بازدید: 62

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045