جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دیـدار با خانواده شهیـد سجاد تختی
دیـدار با خانواده شهیـد سجاد تختی

استعدادهای برتر استان با خانواده شهید مرزبانی، شهید سجاد تختی، دیدار کردند.

جوانان اردبیل، این خطه سربلند از ایران، در طول تاریخ از میراث پدارن خود که توسط شاه اسماعیل صفوی ایران یکپارچه و متحد تشکیل و در قرن­های بعدی توسط سردارانی چون باباخان در مقابل هجوم روس­ها و نزدیک­تر از آن­ها ناخدا هوشنگ صمدی در مقاومت 34 روزه خرمشهر و هشت سال دفاع مقدس و امروزه در مرزهای کشور بر علیه گروه­های تروریستی از شمال تا جنوب از شرق تا غرب در برابر دشمنان، متجاوزان و گروهک­ های تروریستی با جان و دل محافظت کردند و اجازه هیچ­گونه تعرض به خاک وطن را ندادند. گویی یکپارچگی ایران قرن­ هاست که بر دوش جوانان رشید و سربلند اردبیل به امانت گذاشته شده و درود بر جوانان این خطه سربلند که جان می­دهند اما یک وجب از خاک و امنیت کشور را به دشمن نمی­دهند.

در ادامه سلسله دیدار مستعدین بنیاد نخبگان استان با خانواده شهدا، مستعدین استان به همراه رئیس و کارشناس این بنیاد و با حضور فرمانده مرزبانی و همراهان ایشان از خانواده محترم شهید سجاد تختی دیدار نمودند و از ایثارگری و رشادت این شهید والامقام قدردانی کردند.

در این دیدار پدر شهید خاطره­ای از دوران کودکی و دوران تحصیل ایشان تعریف و از اخلاق نیکوی این شهید یاد کرد. دکتر شایقی نیز امنیت کنونی کشور را در سایه این شهدای بزرگ دانستند و ارائه این الگوهای ایثار را برای جوانان بسیار حائز اهمیت برشمردند.

در پایان این دیدار با اهدای هدایایی از سوی بنیاد نخبگان استان و همچنین فرماندهی مرزبانی استان اردبیل به خانواده این شهید بزرگوار از رشادت­های این شهید والامقام قدردانی شد.

تاریخ انتشار : 1399/05/29
کد : 10069
تعداد بازدید: 102

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045