جمعه 9 آبان 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تجلیل و تقدیر از سیدامیر سید شنوا

از افتخارآفرینی سید شنوا رتبه یک گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال99، در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

در تجلیل و تقدیر از سیدامیر سید شنوا رتبه اول گروه علوم تجربی کنکور سراسری سال 99، جلسه ای متشکل از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به همراه مسولین دستگاههای اجرایی مربوطه و رجال سیاسی و نظامی استان در شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل برگزار گردید.

در این جلسه آیت الله عاملی رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل با بیان اینکه ریشه بیشتر مشکلات و آسیب های اجتماعی عدم توجه به فرهنگ است، فرمودند: در مقطع کنونی که سرنوشت سازترین نقطه تاریخ کشورمان است، باید نسلی تربیت شود که کشور را به عزت برساند و این امر مهم باید از آموزش و پرورش شروع شود. ایشان در ادامه سخنانشان موفقیت غرورآمیز سید شنوا را به عموم ملت سرافراز استان اردبیل، جامعه فرهنگیان، دبیران، مدیران مدارس، معلمان و مسوولان دلسوز در عرصه آموزش و پرورش و مخصوصا به خانواده محترمشان که خود نیز از نسل علم و اندیشه و فرهنگ هستند، تبریک گفتند.

در ادامه، دکتر شایقی ریس بنیاد نخبگان استان در رابطه با افتخارآفرینی سیدامیر سیدشنوا در ابتدا از زحمات والدین این بزرگوار و از زحمات خود ایشان تشکر و قدردانی نمودند، و در ادامه افزودند که این موفقیت مسلماً نیازمند حمایت­های خانواده، تلاش و استعدادی خود ایشان و همچنین برنامه­ریزی صحیح آموزش پرورش و دبیرستان محل تحصیل این استعداد برتر استان بوده است. ایشان با مخاطب قرار دادن آقای سیدامیر سیدشنوا اظهار داشتند که این ابتدای مسیر سخت و دشوار خدمت به منطقه و کشور است و انتظارات جامعه از جنابعالی افزایش یافته است. ایشان یادگیری علم و بکارگیری آن در حوزة فناوری را مهمترین هدف در این مسیر عنوان و خواستار آموختن علم توأم با فناوری توسط نخبگان و استعدادهای برتر شدند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس و هدیه­ای از سوی بنیاد نخبگان و سایر دستگاه‌های اجرایی-اداری استان از تلاش و زحمات آقای سیدامیرسیدشنوا قدردانی به عمل آمد.

تاریخ انتشار : 1399/07/12
کد : 10075
تعداد بازدید: 75

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045