دوشنبه 11 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازید مستعدان برتر از موسسه خیریه شکوفه ها

مستعدان برتر استان اردبیل از موسسه خیریه شکوفه‌ها، مرکز نگهداری از کودکان دختر بی‌سرپرست و بدسرپرست استان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اردبیل، یکی از راهبرهای اصلی بنیاد ملی نخبگان برای اثرگذاری افراد و گروه‌های نخبه در جامعه بالآخص در میان گروههای آسیب‌پذیر جامعه، ایجاد سازوکارهای تشویقی به منظور تسهیل فعالیت اجتماع نخبگانی در میان قشر آسیب دیده میباشد. از این رو در چارچوب این راهبرد بنیاد نخبگان استان اردبیل با همراهی مستعدان برتر استانی برای آشنایی بیشتر مستعدان با  این قشر و امکان کمک‌های تخصصی در حیطه فعالیت‌های علمی-تخصصی خود از موسسه خیریه شکوفه‌های اردبیل، مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست دخترانه استان روز یکشنبه مورخ 99/11/19 بازدید به عمل آوردند.

در طول بازدید از مرکز موسسه خیریه شکوفه ‌ها که با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان دکتر شایقی نیز همراه بود؛ ایشان خاطرنشان کردند که در کنار اخلاق نخبگی و پژوهش مستعدان استان باید اخلاق معرفت اسلامی و کمک و دستگیری از ایتام و افراد نیازمند جامعه را سرلوحه خویش قرار دهند چرا که این کردار، نیک و منش مولای‌مان حضرت علی (ع) میباشد. در ادامه این برنامه مستعدان برتر استان از نزدیک با دغدغه‌ها و مشکلات اصلی این موسسات در راستای کمک به کوکان آسیب دیده جامعه آشنا شده و از نزدیک با این قشر ارتباط برقرار کردند و زمینه‌ای برای کمکهای تخصصی مستعدان بویژه در زمینه رشته‌های روانشناسی و مشاوره‌های تخصصی و یا اعطای کمک‌های مالی ایجاد شد. و هدایایی نیز از طرف بنیاد نخبگان استان اردبیل به موسسه خیریه شکوفه‌ها اهدا گردید.

تاریخ انتشار : 1399/11/20
کد : 20111
تعداد بازدید: 26

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045