دوشنبه 11 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازید مستعدان برتر از موسسه خیریه امام رضا (ع)

مستعدان برتر استان اردبیل از موسسه خیریه امام رضا (ع)، مرکز نگهداری از کودکان پسر بی‌سرپرست و بدسرپرست استان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اردبیل، در ادامه اجرای راهبرهای بنیاد ملی نخبگان برای اثرگذاری افراد و گروه‌های نخبه در جامعه بالآخص در میان گروههای آسیب‌پذیر جامعه، از موسسه خیریه امام رضا (ع) اردبیل، مرکز نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست پسرانه استان روز دوشنبه مورخ 99/11/20 بازدید به عمل آوردند.

در واقع موسسه خیریه کودکان بی‌سرپرست مانند دیگر موسسات و سازمان‌های خیریه نهادی مردمی است که به طور غیرانتفاعی در جهت رسیدگی به مشکلات مختلف جامعه فعالیت می‌کند. موسسات خیریه به انجام فعالیت های مختلفی از قبیل امدادرسانی به فقرا و افراد کم توان، ایجاد و مدیریت ساختمان‌های عمومی، ارتقاء جامعه با ارائه خدمات اجتماعی، دفاع از امنیت عمومی، کودکان، حقوق مدنی و از بین بردن تعصبات و تبعیض و دیگر فعالیتهای اجتماعی می‌پردازند. بطوریکه یک موسسه خیریه ممکن است به فعالیتهای مذهبی، آموزشی و یا سایر فعالیتهای مرتبط با منافع عمومی و بشردوستانه نیز بپردازد.از این رو حمایت های مالی و معنوی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست  هدف اصلی این موسسات می‌باشد. از این رو در ادامه برنامه‌های استانی بنیاد نخبگان اردبیل برای مستعدان برتر استانی مستعدان از نزدیک با دغدغه‌ها و مشکلات اصلی این قشر از جامعه آشنا گشته  و همچنین زمینه‌ای برای کمکهای تخصصی مستعدان بویژه در زمینه رشته‌های روانشناسی و مشاوره‌های تخصصی و یا اعطای کمک‌های مالی ایجاد شد. و هدایایی نیز از طرف بنیاد نخبگان استان اردبیل به موسسه خیریه امام رضا(ع) اهدا گردید.

تاریخ انتشار : 1399/11/20
کد : 20112
تعداد بازدید: 28

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045