شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تبیین آیین نامه و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان به اعضای هیأت علمی و پژوهشگران مرکز تحقیقات کشاورزی استان اردبیل

به منظور آشنایی اعضای هیأت علمی و پژوهشگران مرکز تحقیقات کشاورزی استان اردبیل کارگاه تسهیلات بنیاد ملی نخبگان با حضور تمامی اعضای هیأت علمی، پژوهشگران، فناوران و شرکت های مستقر در مرکز رشد این مرکز ارائه گردید.

در این جلسه ابتدا آقای دکتر اخوان رئیس مرکز تحقیقات پارس ­آباد با عرض خیر مقدم حضور مستعدین و مسئولین بنیاد نخبگان استان، گزارش مختصری از فعالیتها و دستاوردهای این مرکز ارائه کرد.

در ادامه دکتر شایقی رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به اقدامات انجام شده در این مرکز اظهار داشت که این مرکز نمونه بارزی از نوآوری، تلاش، تولید نمونه و تجاری سازی محصولات کشاورزی در کشور می باشد و به طور جامعتر این مرکز محل خلق ثروت از نوآوری و تأمین نیازهای غذایی کشور است. وی در ادامه سخنان خود به ارائه تسهیلات جایزه های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در حوزه های آموزش، پژوهش، فناوری و فرهنگ به طور کامل پرداخت. فعالیت­های نخبگانی، امتیازات و تسهیلات مربوطه را تشریح نموده و افزود با مراجعه به کارشناسان استان و سایت بنیاد نخبگان اطلاعات لازم در خصوص فرآیند و زمان ثبت نام را دریافت و در زمان مقرر اقدام به تکمیل پرونده خود نمایید تا از تسهیلات بنیاد بهره­مند شوید. دکتر شایقی در ادامه با توجه به فعالیتهای نوآورانه انجام شده در این مرکز به لزوم آشنایی اعضای این مرکز با فرآیند ثبت اختراع و هسته های فناور و شرکتهای دانش بنیان اشاره کرد و خواستار افزایش این فعالیتها در این مرکز شد.

انجام پرسش و پاسخ پایان بخش این نشست بود.

تاریخ انتشار : 1397/07/01
کد : 47
تعداد بازدید: 231

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045