پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اردوی جهادی آموزشی در روستای جبه دار اردبیل برگزار شد

اردوی جهادی آموزشی روستای جبه دار با حضور مستعدین برتر استان اردبیل برگزار گردید.

روستای جبه دار در ارتفاع 1500 متری از سطح دریا و در نزدیکی کوه سبلان واقع شده است. زمستان های سرد و تابستان های ملایم دارد. جمعیت این روستا بر اساس سرشماری سال 89 برابر با2115نفرمی­باشد. جبه دار یکی از روستاهای شهرستان اردبیل که در طرف غرب اردبیل واقع شده است. این روستا جزء روستاهای دهستانهای غربی و وابسته به بخش ثمرین می باشد. جبه­دار از روستاهای باستانی و تاریخی اردبیل محسوب می­گردد و از آثار باستانی آن می­توان به تپه باستانی روستا اشاره کرد که به اولیلر تپه سی مشهور است.با وجود قدمت تاریخی این روستا در ورود به مدارس این روستا آثار کم برخورداری قابل رویت است.

به منظور آشنایی مستعدین با معضلات و کمبودهای مناطق کم برخوردار استان اردوی جهادی-آموزشی در تاریخ 97/08/09در این روستا برگزار گردید. آشنایی با مشکلات مردم و تعامل با اقشار ضعیف و مناطق کمتر برخوردار، یکی از اهداف اردوهای جهادی است که لازم است مورد توجه هر چه بیشتر مسئولین و مستعدین قرار گیرد.

در این اردو که 11 نفر از مستعدین برتر (9 نفر از مستعدان به همراه رئیس و کارشناس بنیاد نخبگان استان و 2 نفر از دانشجویان استعداد درخشان) شرکت داشتند به ارائه مشاوره های روانشناسی، آموزش و تحصیل، ایده پردازی و اختراع پرداختند و همچنین بازیهای بومی و محلی و مسابقه برجهای لیوانی برگزار شد که شور و شوق بسیار عجیبی در بین دانش آموزان و فراتر از آن معلمان این مدرسه ایجاد شد.

تاریخ انتشار : 1397/08/21
کد : 57
تعداد بازدید: 518

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045