پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برنامه دوست علمی اردبیل برگزار شد

برنامه دوست علمی آموزشی- مهارتی برای دانش آموزان دختر دبیرستان های روستاهای بخش ثمرین اردبیل برگزار شد.

در راستای اجرای برنامه های آموزشی و مهارتی سند راهبردی کشور در امور نخبگان به منظور کشف و شکوفا کردن استعدادهای برتر خدادادی، برنامه دوست علمی آموزشی- مهارتی اردبیل برای دانش آموزان دختر سال دوم و سوم دوره اول دبیرستان های روستاهای بخش ثمرین اردبیل برگزار شد.

شکوفایی خلاقیت دانش­ آموزان، شرکت در یک برنامه گروهی برای تقویت روحیه تعاون و همکاری، آشنایی با مهارت­های یادگیری و فعالیت­های عملی، فرهنگی و اجتماعی و تمرکززدایی و افزایش گستره حمایتی بنیاد ملی نخبگان بویژه در مناطق کم‌برخوردار از اهداف برگزاری این برنامه بود. شرکت مستعدان برتر و دانشجویان استعداد درخشان به عنوان دوستان علمی در این برنامه از نقاط قوت رویداد دوست علمی بود که موجب برگزاری کارگاه­های کاملاً عملی و جذاب برای کلیه مباحث تئوری ارائه شده در طول دوره، جامعیت دوره ها از لحاظ مد نظر قرار دادن کلیه مباحث آموزشی، علمی و عملی، فرهنگی، تربیتی و ورزشی، تشریح کامل و تخصصی یک موضوع تا رسیدن به نتیجه عملی و تست آن و نظم در برگزاری دوره شد.

لازم به ذکر است بخشداری ثمرین، ناحیه مقاومت سپاه ثمرین و اداره کل آموزش و پرورش استان در برگزاری و هماهنگی برنامه همکاری لازم را با بنیاد بخبگان استان اردبیل داشتند.

تاریخ انتشار : 1397/10/16
کد : 66
تعداد بازدید: 215

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045