پنج شنبه 27 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری نشست تبیین دستـاوردهای انقلاب در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشست تبیین دستـاوردهای انقلاب با حضور استعدادهای برتر استان اردبیل برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی و با توجه به هجمه های دشمنان در خصوص نظام جمهوری اسلامی، تبیین دستاوردهای پرشکوه انقلاب در چهار دهه گذشته از اهمیت بسیاری برخوردار است. از اینرو و با توجه به اینکه دبیر کارگروه علم و فناوری ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بنیاد نخبگان می باشد، بنیاد نخبگان استان اردبیل نشستی با استعدادهای برتر به منظور تببین این دستاوردها برگزار نمود.

در این نشست دکتر شایقی انقلاب اسلامی را هدیه ای گرانبها برای مظلومین و آزادی خواهان جهان برشمرد و گفت: هم اکنون که شما به عنوان استعدادهای برتر استان در رشته های مختلف معرفی و از حمایت های بنیاد نخبگان برخوردار شده اید در سایه انقلاب اسلامی و برنامه های انقلاب در راستای پیاده سازی مدیریت نخبگانی در جامعه می باشد. هرچند این سیستم سالیان متمادی در کشورهای پیشرفته جهان در حال انجام و بهره برداری است اما تفاوت شما با نخبگان دیگر کشورها در تعهد اسلامی و انقلابی شما نهفته است و این هدف والای انقلاب اسلامی یعنی پرورش نیروهای متخصص و متعهد می باشد که اثرگذاری بالایی در جامعه اسلامی داشته باشند.

رئیس بنیاد نخبگان استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرفت های علمی و فناوری استان در همه جوانب سخت افزاری و نرم افزاری آن اشاره و توسعه دانشگاه ها، مراکز رشد و پارک علم و فناوری استان را نشانه ای در راستای توسعه علم و فناوری استان دانست. وی فعالیت استعدادهای برتر در راستای اهداف انقلاب اسلامی را بسیار حائز اهمیت برشمرد و با اشاره به توطئه های دشمن در خصوص ناکارآمد جلوه­ داده نظام اسلامی خواستار هوشیاری نخبگان و سرآمدان در جامعه و بیان دستاوردهای علمی و فناوری کشور در تمامی زمینه های علمی شد.

در پایان این نشست مستعدان برتر به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص تبیین دستاوردهای انقلاب در بین جوانان و دانشجویان پرداختند.

تاریخ انتشار : 1397/10/23
کد : 67
تعداد بازدید: 291

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: اردبیل، شهرک اداری بعث (کارشناسان)، جنب سازمان حج و زیارت، بنیاد نخبگان استان اردبیل، تلفن: 33740032-045