بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/04/18 - 08:45
  • - تعداد بازدید: 99
  • - تعداد بازدیدکننده: 98
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه بنیاد ملی نخبگان خبر داد:

بنیاد ملی نخبگان شفاف‌ترین دستگاه اجرایی کشور شناخته شد

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: بنیاد ملی نخبگان با کسب امتیاز 100 از 100، رتبه نخست کشور را در محور «شفافیت و دسترسی‌پذیری اطلاعات (دولت شفاف)» در میان 162 دستگاه اجرایی کشور کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ فرشاد سلیمانی، معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: بر اساس ارزیابی انجام‌شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دهمین دوره ارزیابی دولت الکترونیک، بنیاد ملی نخبگان، با کسب امتیاز 100 از 100، رتبه نخست کشور در محور «شفافیت و دسترسی‌پذیری اطلاعات (دولت شفاف)» را در میان 162 دستگاه اجرایی کشور کسب کرد.

سلیمانی در ادامه ضمن تشکر از مدیران و کارکنان بنیاد ملی نخبگان که توانستند ظرف مدت یک سال، رتبه کلی بنیاد را در ارزیابی دولت الکترونیک 98 پله ارتقا دهند، شفافیت دولت را یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست که به گواه ارزیابی انجام‌شده، در بنیاد ملی نخبگان، در سطح متعالی تحقق یافته و می‌تواند به عنوان الگویی برای سایر دستگاه‌های اجرایی مطرح شود.

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان در پایان گفت:
استراتژی‌ها، پژوهش‌ها، عملکردهای مالی، تفاهم‌نامه‌ها، قراردادها و مناقصات بنیاد و نیز قوانین، مقررات و فرایندهای حمایت بنیاد از اجتماع نخبگانی کشور، از جمله مواردی است که به صورت دقیق و شفاف، از طریق وبگاه بنیاد ملی نخبگان، در دسترس عموم مردم قرار داده شده است.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
  • کد خبر : 172194
کلمات کلیدی
مدیر اردبیل
خبرنگار

مدیر اردبیل